Moduł rezerwacji krótkoterminowych.

MediaRent pozwala na obsługiwanie rezerwacji krótkoterminowych.

Kalendarz rezerwacji można włączać przy wybranych ofertach wynajmu nieruchomości. Możliwe jest ustalanie cen w zależności od sezonu (sezony ustawiane są indywidualnie). Składanie rezerwacji odbywa się poprzez wybór daty przyjazdu i wyjazdu, a następnie potwierdzenie ceny i podanie danych osobowych. W zależności od ustawień, konieczna jest wpłata zaliczki. Po złożeniu rezerwacji, klient otrzymuje maila z potwierdzeniem zawierającego dane do ew. przelewu zaliczki, pełne dane wraz z mapą umiejscowienia nieruchomości.

Administrator zarządza statusami rezerwacji - może je akceptować lub usuwać. Dostępna jest pełna lista złożonych rezerwacji wraz z detalami dotyczącymi terminu pobytu oraz danymi osoby składającej rezerwacje.

Kalendarz rezerwacji jest modułem opcjonalnym i może zostać uruchomiony w dowolnym momencie korzystania z programu mediaRent. Koszt modułu podany jest w cenniku.

 

skontaktuj się z nami
biuro@media-rent.eu : tel. 696 055 655

Media Designers
ul Reymonta 5/1
72-100 Goleniów
Tel. 696 055 655
biuro@media-rent.eu
NIP: 856 156 19 41
Copyrights © 2016 Media Designers. Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaDesigners jest autorem i jedynym licencjodawcą programu mediaRent.

Dzięki naszemu programowi dla biur nieruchomości mediaRent z powodzeniem będziesz mógł zarządzać całym biurem, ofertami, pracą pośredników nieruchomości.
Elastyczność programu, pozwala dostosować stronę internetową biura do konkretnych wymagań, co pozwala na zachowanie oryginalnego wizerunku i braku ograniczeń.