Program dla biur nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nasz program przeznaczony do obsługi biur nieruchomości z powodzeniem jest wykorzystywany w wielu biurach. Charakteryzuje się prostotą i wygodą obsługi zarówno od strony administratora jak i użytkownika strony internetowej, na której oferty są wyświetlane.

System wyposażony jest w elastyczny panel umożliwiający edycję ofert oraz treści strony. Statystyki pozwalają na łatwą orientację, które oferty cieszą się największą popularnością.

MediaRent działa na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym wyposażonym w przeglądarkę spełniającą aktualne standardy i dostęp do internetu. Jest w pełni responsywny - dostosowuje się do każdego ekranu.

Klienci, oprócz przeglądania ofert ma możliwość łatwego sprawdzenia pełnego kosztu zakupu nieruchomości (cena nieruchomości + koszty manipulacyjne). Osoba zainteresowana zakupem nieruchomości może o dowolnej porze wysłać informację o chęci zakupu lub wynajmu. Istnieje również możliwość dodania własnej oferty sprzedaży.

MediaRent umożliwia prowadzenie pracy całego biura, wyznaczanie zadań, komunikację pomiędzy agentami i klientami, tworzenie historii prac, prowadzenia notatek i wiele innych elementów, wpływających na wydajność pracy.

Nasz program do obsługi biur nieruchomości pozwala również na obsługę plików wideo oraz wirtualnych prezentacji, które mogą być umieszczone bezpośrednio na stronie biura. Istnieje równie możliwość automatycznej wymiany ofert pomiędzy wybranymi biurami oraz eksport ofert na wiele popularnych portali branżowych, dzięki czemu trafiają one do znacznie większej puli odbiorców.

MediaRent pozwala na szybkie dopasowywanie ofert do klienta wg zapamiętywanych i zapisywanych do konta klienta parametrów (dowolna ilość wzorców szukania w obrębie jednego klienta) jak i dopasowanie klientów do ofert. Już po wprowadzeniu oferty, klient może otrzymać automatycznie informację jeśli ta spełnia jego oczekiwania.

Wysoka kompletność eksportowanych na portale ofert, to również duży atut mediaRent.

 

skontaktuj się z nami
biuro@media-rent.eu : tel. 696 055 655

Media Designers
ul Reymonta 5/1
72-100 Goleniów
Tel. 696 055 655
biuro@media-rent.eu
NIP: 856 156 19 41
Copyrights © 2016 Media Designers. Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaDesigners jest autorem i jedynym licencjodawcą programu mediaRent.

Dzięki naszemu programowi dla biur nieruchomości mediaRent z powodzeniem będziesz mógł zarządzać całym biurem, ofertami, pracą pośredników nieruchomości.
Elastyczność programu, pozwala dostosować stronę internetową biura do konkretnych wymagań, co pozwala na zachowanie oryginalnego wizerunku i braku ograniczeń.